Hakkımızda

2004 yılında, dünyanın en büyük bilişim firmalarından NCR’da önemli projeleri başarıyla tamamlayan uzman kişiler tarafından kurulan Ün İletişim, çeyrek asırlık bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Uzmanlıklarını ve ekibini yıllar içinde geliştiren ve güçlendiren firmamız, yapısal kablolama, elektrik altyapıları, projelendirme, network aktif cihazlarının kurulumu, güvenlik ve kontrol zayıf akım sistemleri konularındaki deneyimi ve hizmet anlayışı ile pek çok ulusal ve uluslararası projeye imza atmıştır.Müşterilerine daima üstün hizmet anlayışıyla çözümler sunmayı ilke edinen Ün İletişim, ilk 500 Bilişim şirketinden biridir.

Misyonumuz

Bilgi teknolojisi alanında etkin, doğru ve hızlı çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, personelimizinde devamlı eğitimini sağlayarak müşterilerimizin beklentileri doğrutusunda hizmet ve ürünleri sunmak; Hızlı ve yüksek nitelikte oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak.

Vizyonumuz

Doğru ve hızlı çözümler üreterek müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak. Yenilikleri devamlı takip ederek her konuda kendimizi geliştirerek her zaman güncel çözümler oluşturmak. Personelimizin devamlı eğitimlerini sağlamak.