Hizmetlerimiz

Yapısal Kablolama Çözümleri

Firmamız 20 yılı aşkın tecrübesi ile yeni başlayacak kablolama projelerinizde sisteminizin tasarımı ve projelendirilmesinden başlayarak konusunda uzman kadrosunun kaliteli işçiliği sayesinde arzuladığınız güvenilir ve sorunsuz işleyen network alyapısı sistemine kavuşmanızı sağlayacaktır.Aynı zamanda firmamız bitmiş olan projelerinizde yenileme ve teknik destek hizmeti vermektedir.Bununla birlikte birçok dünya devi markanın yetkili satıcısı konumundaki firmamız projenizde ihtiyacınız olan kablo ve birleşenlerine en uygun fiyatlardan ulaşmanızı sağlar.

Sistem Odası ve Network Altyapısı Dizaynı

Yeni projelerinizde yapılacak olan kablolama ve sonlandırma işlemlerinin en kritik ve önemli aşamalarından biri de sistem odası ve ağ altyapısı dizaynıdır. Ün İletişim müşterilerine her an sorunsuz bir şekilde çalışabilicek, ulaşılabilir, yeni teknolojilere ve yeniliklere kolaylıkla adapte olabilicek sistem odası çözümleri sunar. Bununla birlikte bayisi olduğumuz markaların network donanımlarına avantajlı olanaklarla ulaşma fırsatı sağlar. Firmamızda, sistem odanızdaki güç kaynaklarının yönetimi, ağ güvenliği(firewall), yetkilendirme, ağ topolojisi oluşturma ve ağ yönlendirmesi(switching,routing), yedekleme hizmetleri sertifikalı ekibimiz tarafından karşılanır. Çevre etkenleri ve tehditlerine karşı sisteminizi gerekli ihbar ve kontrol sistemleriyle 7/24 erişilebilir kılar.

IP Kamera(CCTV) Çözümleri

Günümüzde kamera sistemlerinin önemi ve gerekliliği tartışılmaz bir noktaya gelmiştir. Bugün sayısız fabrika, site, ev ve mağaza, güvenlik ihtiyaçlarının önemli bir bölümünü kamera sistemleri ile sağlamaktadır. Özellikle ip kameraların hızlı gelişimiyle birlikte bu sistemler ; yüksek verimlilik, kurulum ve kullanım kolaylığı konularında büyük gelişme kaydederek vazgeçilmez güvenlik sistemleri unsurlarından biri haline gelmiştir. Ün İletişim, konusunda uzman kadrosu ile müşterilerine CCTV projelerinde en iyi hizmeti sunabilmek için kendini geliştiren ve dünyaca ünlü birçok marka ile partnerlik yapmakta olan bir firmadır.

Fiber Optik Çözümleri

Gelişmekte ve yaygınlaşmakta olan teknolojilerden fiber optik kablolama sistemleri firmamızın hizmet portföyünde önemli bir konuma sahiptir.Bu günlerde internet kullanıcıların gelişmiş uygulamalara ve daha fazla bilgiye erişim isteği ağlardaki hız ihtiyacını gözle görülür biçimde arttığından birçok firma bakır kablolama sistemlerini fiber optik kablolama sistemleri ile yenilemektedir.Fiber optik kablolarının ve sistemlerinin hassaslığı göz önünde bulundurulduğunda projelendirme,kablo konumlandırma,montaj,füzyon ve test aşamaları özenle gerçekleştirilmelidir.Firmamız sertifikalı çalışanları ve en son teknoloji montaj cihazları ile güvenilir, uzun yıllar sorunsuz şekilde çalışacak fiber optik çözümleri sunar.

Güvenlik Sistemleri

Yangın İhbar Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri